Recenzie Axago PCEU-23E

Artim

Artim

Pridané: 21. februára 2017

AXAGO PCEU-23E PCIe 2x USB 3.0

PCI-Express karta AXAGO PCEU-23E umožňuje rozšírenie stolného počítača o dva vysokorýchlostné externé USB 3.0 porty. Pritom je spätne kompatibilný so všetkými USB 2.0 aj USB 1.1 zariadeniami. Pri pripojení cez PCI-Express slot verzie 2.0 možno dosiahnuť teoreticky až desaťnásobné prenosové rýchlosti oproti rozhranie USB 2.0. Kompatibilný s 1-Lane (x1) PCI-Express 2.0 s priepustnosťou až 5 Gb / s Spätne kompatibilné s PCI-Express 1.0. Kompatibilné aj s x4, x8 alebo x16 PCIe sloty. Plná podpora Plug and Play. Vlastnosti: 2x externý USB 3.0 port s konektormi USB typu AF (kompatibilný s USB 2.0 káble s konektormi typu AM). Plne kompatibilný s USB 3.0 špecifikácií revízia 1.0, spätne kompatibilný s USB 2.0 a USB 1.1. Podpora prenosových rýchlostí 12/480/5000 Mb / s (full / high / super speed). V prípade pripojenia ku zbernici PCI-Express verzie 1.0 teor. prenosová rýchlosť max 2500 Mb / s Podpora súbežnej činnosti USB 3.0, USB 2.0 a USB 1.1 zariadení. Vyhovuje finálnej oficiálny xHCI špecifikáciu revízia 1.0 od USB-IF. Plne podporuje pripájanie a odpájanie USB zariadení za chodu. 1x interný 4pinový Molex konektor pre prídavné napájanie zo zdroja PC. Každý z USB portov poskytuje napájanie max +5 V / 900mA. Použitý čipset Etron EJ168. Podporované OS: MS Windows XP 32/64bit / Vista 32/64bit / 7 32/64bit / Server 2003 32/64bit / Server 2008 32/64bit. Balené v kartónovej krabičke s popismi v anglickom, českom, slovenskom a poľskom jazyku. Balenie obsahuje PCI-Express kartu, CD s ovládačmi a tlačený inštalačný návod v anglickom, českom, slovenskom a poľskom jazyku.

Pridané: 30. januára 2014

Zakúpený v Alza.sk

• jednoduchá inštalácia, dobrý návod
  • očakával som vyššiu rýchlosť. ale chyba je v mojej rýchlosti harddisku a zbernice

Vyriešil chýbajúci port USB 3.0 na mojom PC

Pridané: 30. novembra 2013

Zakúpený v Alza.sk

• super cena za vec ktora podporuje vysokorychlostné USB 3.0 klúče a disky.
  • nič.

super produkt pre staršiu základnú dosku ako mám ja.

Pridané: 23. novembra 2013

Zakúpený v Alza.sk

• spolahlivé a hlavne rýchle
  • pre laika zložitejšia inštalácia

osadenie karty z usb 3.0 do 1 rok starého pc bolo nutné nakoľko exerné disky a usb už tento port majú no a prečo to nevyužiť namiesto novej základnej dosky si takto človek pomôže sám.

Pridané: 20. septembra 2013

• nic