Najnovšie recenzie zo sekcie Radiče

Doporucujem

Axagon PCES-X2

Axagon PCES-X2

Pridané: 7. novembra 2012

(naposledy upravené 7. novembra 2012)

• Funguje perfektne

doporučujem

SILVERSTONE SST-EC03B

SILVERSTONE SST-EC03B

Pridané: 12. júna 2012

(naposledy upravené 12. júna 2012)

• sucast balenia je predny panel
  • chybaju konektory vzadu
  • pri napojeni externeho HDD obcas vypadne pripojenie (znovu musi nacitat HDD)
  • konektory USB (resp.koniec kabla od karty) sa pripevnuju na predny panel jednou skrutkou, ktora sa nachadza medzi nimi - pri "tlaceni" napr.USB kluca do konektora sa tento konektor az nebezpecne pretlaca dovnutra - totiz oba konektory su zaliate v makkom materiali a proste sa prehybaju

Spociatku som hladal predny panel so sirsimi moznostami, ako USB3.0, regulacia ventilatorov, pamatove karty....napokon kvoli dost vysokym cenam komplexnych panelov, slabemu vyberu a na prvy pohlad biednemu prevedeniu (hlavne pri lacnejsich) som sa rozhodol pre takuto kartu. Pri vybere USB 3.0 karty ma tento produkt oslovil tym, ze jeho sucastou je predny panel. ALE :
pri napojeni externeho HDD obcas vypadne pripojenie (znovu musi nacitat HDD), co je dost blbe, ked nieco kopirujem a vyhodi chybu, ze ho nevie najst. Rovnako aj USB kluce, ci pamatove karty. Myslim si ale ze toto je vseobecny problem, hlavne pokial pouzivate takmer vsetko na USB pripojenie (mys, klavesnica, skener, printer, kamera...k tomu napichnete aj pamatove media...proste sa to obcas pobije a zblbne.
Co sa tyka samotneho prevedenia, konektory na tomto paneli su vlastne koniec kabla, ktory sa pripoji na tuto kartu (cierny konektor). Tieto konektory su "zliate" dokopy, a v strede medzi nimi je otvor na uchytenie - znamena to ze oba konektory drzi na paneli jedna skrutka. Realita je taka, ze to vyzera ze sa to kazdu chvilu urve, ked tam tlacim nejaky kabel ci USB kluc.
Mozno by nebolo od veci mat nejaky ten konektor aj vzadu, ked uz to zabera moj jediny PCI-E slot.
S vyrobkom som spokojny, no nie az natolko, ze by som sa neobzeral po inych.
Pravdou vsak je tiez to, ze nepoznam ine podobne vyrobky, od inych vyrobcov. Toto je moja prva USB 3.0 karta a moj nazor na nu.

Digitus DS-33201

Digitus DS-33201

Overený zákazník HEJ.sk Overený zákazník

Pridané: 4. júna 2012

Zakúpený v HEJ.sk

• pribaleny low profil
  • nic

Pridané: 11. mája 2012

• Dnes som kupil Kouwell UB-113 nainštaloval trochu neprehladna inšt. ale dalo sa
  • myslim že ked napišu že je to 5 Gbps a v teoretickej rovine tak vedia o čom píšu.

Test porovnanie USB 2,0 a 3,0 súbor video 1,07 GB

USB 2,0 17,0 MB/sek stiahnuté za 1,7 sek.
USB 3,0 21,5 MB/sek stiahnuté za 0,54 sek.

fakt neviem či by som išiel do toho keby som si to mohol vyskúšať.

Icy Box IB-AC604

Icy Box IB-AC604

Pridané: 1. apríla 2012

(naposledy upravené 1. apríla 2012)

• rychlost
  • iba 2 sloty

ked nemate usb 3 dobra volba

i-Tec PCISATA4

i-Tec PCISATA4

Overený zákazník EPICOM.sk Overený zákazník

Pridané: 31. decembra 2011

Zakúpený v EPICOM.sk

• lacne spristupnennie eSATA v starsom pocitaci (PCI) ak uz nie je k dipozicii volna SATA pripojka.
  • Kopirovanie vacsieho objemu dat (filmy) cez SATA je omnoho rychlesie ako cez USB.
  • bezproblemova instalacia
  • manual na CD je uzitocnejsi ako papierovy

bezproblemova instalacia

• jeho veľkosť

Všetkoo perfektné.

Overený zákazník InterStore.sk Overený zákazník

Pridané: 7. novembra 2011

(naposledy upravené 7. novembra 2011)

Zakúpený v InterStore.sk

• Dobrý spôsob integrovať usb3 do počítačov zo slotom ExpresCard

Kto potebuje USB 3 dje to dobrá možnosť.

Omega MINI BT210

Omega MINI BT210

Pridané: 23. júna 2011

• Nefunguje

Po kúpe vypadával a neskôr vôbec nevyhľadal zariadenia.

Zobrazujem 121 - 131 zo 131 recenzií 1...3 4 5 6 [ 7 ]